Lasergame versus paintball – hry, které milují dospělí. Která je lepší?


I dospělí si mohou občas hrát jako děti. Vždyť i my se potřebujeme vyřádit, vybít svou energii a zase se cítit jako za mlada. Už jste zkusili hrát lasergame?

Laser game versus paintball – hry, které milují dospělí. Která je lepší?

Hru zvanou paintball asi netřeba příliš představovat. Hraje se obvykle venku na rozlehlém prostranství, které se stává hracím hřištěm ale i bojovým polem. Dostanete výbavu, pořádně se obrníte trpělivostí, dáte si brýle a vezmete si pušky plnou barevných kuliček, které se při zásahu o soupeře rozprsknou a to docela bolí – kdo to zažil jistě nám dá za pravdu. Laser game se hraje v podstatě podobně – jenže s tím rozdílem, že vás nic nebude bolet, laserové paprsky totiž na rozdíl od barevných kuliček, modřiny po celém těle nezpůsobují.

skupina

Pojďme si hrát

Laser game lazerfunpraha.cz má v podstatě jednoduchá pravidla, během hry se ale naběháte a pořádně zapotíte. Hraje se ve speciální aréně, hrát mohou děti i dospělí a tato hra na vojáky chytne všechny, kdo se zúčastní. Dostanete speciální vestu a pistoli, která střílí barevné laserové paprsky, vaším cílem je pak zasáhnout, co největší počet svých protivníků, strefovat se můžete do jednoho i vícekrát, za každý strefený cíl totiž dostanete body a ty přece chcete.

Hra vás naučí taktizovat a také vás pěkně prožene po hřišti. Skvěle si u ní odpočinete – tedy samozřejmě aktivně a na pomyslném bitevním poli můžete zanechat veškerý nahromaděný stres. Cílem je však nejen vyhrát a vydovádět se, cílem je se pobavit a zase se na chvíli vrátit do dětských let. A to všichni prostě občas potřebujeme.

labyrint (56)

S kým budu hrát

Zahrát si samozřejmě můžete s rodinou, s dětmi ale i s kamarády nebo s kolegy z práce. Možná vás společná taktika při hře sblíží a to jak doma, když jdete s rodinou nebo na pracovišti, když se vám podaří ukecat kolegy z práce. Ale pozor, nikdy nevíte, kdo vás zasáhne, takže mrštnost a obezřetnost jsou na místě.

Oproti velmi podobné hře – paintballu, je laser game bezpečnější a určitě si domů nebudete odnášet špinavé oblečení a bolavé tělo od modřin, které kuličky vystřelené z paint ballové pušky způsobují. Tato hra je tak mnohem více vhodná právě i pro děti. Určitě to vyzkoušejte, schválně, kdo z vás se bude více bavit – vy anebo děti?

Kdo to jednou zkusí, příště už hrát prostě musí – tak hodně štěstí!