Muži a první krok

Pokud je někdo, komu může první krok velmi dlouho trvat, jsou to muži. Ne všichni muži nemají problém udělat první krok, který je kolikrát potřeba udělat k tomu, aby se například seznámil s nějakou ženou nebo od nějaké ženy daný muž získal kontakt.

Ženy příliš na první kroky nejsou a tak je potřeba doufat, že se najde muž, který právě první krok udělá.

cvičící muž

Pro někoho může být něco takového normální věc, ale jsou i muži, kteří něco takového za normální nepovažují. Jsou muži, kteří se opravdu stydí a musí si dodat kuráž, aby zašli za ženou a zeptali se například na telefonní číslo.

Pokud je navíc takový muž poté, co se rozhodne se dané ženy zeptat, odmítnut, bude to mít velký vliv na jeho ego. Jsou muži, kteří poté, co budou odmítnuti, se už nikdy žádné ženy na telefonní číslo nezeptají, jelikož neúspěch na ně bude mít vliv.

Na druhou stranu si to ale člověk nemůže tak brát, protože ne každé ženě se může daný muž líbit. Je mnoho žen, které by jistě daného člověka ocenily, jen se zrovna stalo to, že muž narazit na ženu, které se nelíbil.

Myslete na to, že je mnoho jiných žen, které by vás jistě ocenily, ale je potřeba takovou ženu najít.

muž a dívka

Můžete to udělat například tak, že pokud si budete jisti, že se dané ženě líbíte, zeptejte se jí na kontakt. Pokud si jistí nebudete, neptejte se. Takhle se vyhnete zklamání a také tomu, že by bylo dotčeno vaše ego.

Když jde člověk na jistotu, je jasné, že je vše mnohem jednodušší. Někdy jde na ženě více než dobře poznat, že se jí líbíte. Je ale potřeba danou ženu pozorovat a dívat se zejména na to, jak bude reagovat na vaše otázky nebo jaké pohyby těla bude dělat.

Na ženách toho člověk může odhalit mnohé a to jen díky tomu, že se na ně bude člověk dívat. Vypozorujte i vy na ženě, jestli se jí líbíte nebo ne, abyste se opět nesetkali se zklamáním, kvůli kterému byste se mohli například potýkat s psychickými problémy.