Pro krásu bez kompromisů


Stárnutí není příjemnou součástí života, ale bohužel se mu nevyhneme. Stárneme už od narození, a musíme se smířit s tím, že nikdy náš věk nebude stejný. Hlavně u žen je stárnutí problematické, protože se jejich tělo i obličej mění často víc než je tomu u mužů. Mohou za to nejen hormony, ale i životospráva a v neposlední řadě samozřejmě i genetika. Kdo má dobré genetické předpoklady, ten se stárnutí nijak zvlášť obávat nemusí. Většina lidí ale musí počítat s vráskami už okolo třicátého roku.

kolagen bonbony

Co nejvíc vadí?
Co je tím, co ženy nejvíc stresuje a čemu se na svém vzhledu chtějí vyhnout? Je jasné že nikdo nechce aby bylo vidět tolik je mu let. U žen to platí dvojnásob. Jenže náš věk velice rychle prozradí pigmentové skvrny a vrásky. Ty se tvoří na obličeji, krku, dekoltu a na rukou. Lze jim předejít? Překvapivě ano, ale je potřeba používat kvalitní kosmetiku a hlavně krémy s UV filtrem právě na všechny tyto partie. Na nich je pokožka tenká a nejvíce vystavovaná slunečnímu záření, které má dlouhodobě devastující účinky. Jakmile vám hluboké vrásky vzniknou, už se jich nezbavíte.

V posledních letech se objevuje v reklamách kolagen. Mnoho žen si klade otázku, zda jeho užívání přinese nějaké výsledky. Mnohé studie potvrdily, že užívání kvalitního kolagenu má opravdu vliv na kvalitu pokožky. Jaký je nejlepší kolagen orcacollagen.cz a co od něj můžete čekat?

zralá žena

Není samozřejmě možné očekávat že se jednou napijete kolagenu a všechny vrásky zmizí. Je to dobrá podpora prevence. Pokud budete dodržovat zásady zdravějšího životního stylu, budete dbát na hydrataci těla dodržováním pitného režimu a používáním hydratační kosmetiky, nejspíš budete doopravdy vypadat mladší i ve vyšším věku. K tomu si denně dejte jeden kolagenový nápoj a sledujte, že máte opravdu méně vrásek než vaše vrstevnice, které o sebe takto nepečují.