Vzhůru za nadějí a úspěchem

Nebuďte nadále skleslí, bez nálady nebo ve stresu. Nechtějí vám půjčit v bance? Máte špatnou bonitu, záznam v některém z registrů nebo nízké příjmy? To jsou většinou kritéria, která musíte splňovat, abyste získali úvěr v bance, jenomže ten není jediný, který se na dnešním trhu nabízí. Banky mají konkurenci v nebankovních společnostech. Ty jsou v dnešní době vyspělé a na velmi vysoké úrovni. Dokážeme totiž konkurovat bankám a nabízíme stejně výhodné úrokové sazby. Garantujeme nízké splátky a úvěr vám poskytneme i v případě, že máte záznam.

interiér

Říkáte si, že to není možné? Čtěte dál!

  • Doba splatnosti až 30 let.
  • Získáte až 70 % z hodnoty nemovitosti.
  • Ručit přitom můžete jakoukoliv nemovitostí, kterou máte ve vlastnictví a běžně znáte jako je dům, byt, nějaký objekt, garáž, chata, pozemek a spoustu dalšího.
  • Nebereme žádné poplatky předem.
  • Úvěr můžeme schválit předem a zajistit vám peníze od podpisu smlouvy do 24 hodin.

To jsou všechno výhody, které můžete získat, když zvolíte naši americkou hypotéku. Peníze se samozřejmě dají použít na cokoliv, co potřebujete.
V případě podnikatelů tolerujeme nízká daňová přiznání. Není důležité, na co peníze potřebujete, nikdo se na to ptát nebude. Zkrátka a dobře vám finance poskytneme.

sídlo

  • V případě bankovních institucí se tyto úvěry pohybují zhruba od 5 až do 11 %. Samozřejmě musíte mít čisté registry a nesmíte mít ani škraloup. Musíte mít dostatečně vysoký příjem a být bonitní klient.
  • Soukromý sektor však nabízí obdobnou úrokovou sazbu. Velmi nízkou a velmi výhodnou, a navíc se dokáže přizpůsobit. Nevadí totiž záznamy v registru. Ani bankovní ani nebankovní záznamy se neprojíždějí.

Ocenění domu do 24 hodin

Pracujeme velice rychle, proto můžeme provést odhad do 24 hodin. Pokud máte někoho v rodině, kdo nemá záznam, pak toho využijte. Získáte úrokovou sazbu již od 4 % p.a. nejnižší možná na trhu. Neplatíte žádné poplatky předem. Ocenění si provedeme sami pomocí zkušených odborníků. Vše je rychlé a snadné.