Zdravé voňavé mlsání

Zdravá výživa eshop nemusejí být jen klíčky z naklíčené čočky, munga, pšenice či dalších obilovin a luštěnin, ani zeleninové saláty pokropené panenským olivovým olejem. Ba ani tolik potřebné zelené potraviny obsahující chlorellu, mladý zelený ječmen a spirulinu. Samozřejmě tyto všechny produkty jsou důležité pro naše zdraví a měli bychom je konzumovat pravidelně a dbát na správné složení stravy tak, aby náš talíř byl vyvážený, to znamená aby obsahoval jak zdravé tuky, tak správný poměr sacharidů a dostatek bílkovin.

med čokoláda__340

Ale my si můžeme udělat i drobnou radost a dopřát si zdravé mlsání. Takové pečeně ořechy v medu, to je prostě lahůdka, které nikdo neodolá. Samozřejmě jen ti, kteří mají alergii na ořechy. Bohužel. Ale těm zase můžeme nabídnout jinou laskominu. Vraťme se k lahodné kombinaci, kterou lze na našem trhu objevit, a to k praženým oříškům, které jsou směsí kešu, lískových ořechů, kokosových chipsů, pekanů s mandlemi natural nakládanými v pravém nefalšovaném medu. Už jen jak to čtete, možná cítíte tu příjemnou sladkou chuť krásně křupající mlsoty navíc zpříjemněné vůní a chutí skořice. A jako bonus je použito maličko himalájské soli, protože sůl vytáhne na povrch sladkost produktu a celá pochoutka dostane šmrnc. Věděli jste, proč se solí zelenina při vaření? Sůl pomáhá zelenině rozvinout svou sladkou chuť.

ořechy mandl

A zdravá dobrota pro ty, kteří jsou alergičtí na oříšky je tady: Limitovaná série lahodného krému, kde jsou použity rozmixované kalifornské natural mandle, doplněné kvalitní vysokoprocentní belgickou čokoládou a vše je ochucené perníkovým kořením obsahujícím skořici, hřebíček, muškátový oříšek, voňavý badyán a zázvor. Tato pochoutka je určena pro každé období roku, ale svým složením si přímo říká o mlsání v zimě, protože zázvor i skořice jsou kořeními, které zahřívají organismus.