Dětská trampolína, zábava číslo jedna

Dětské trampolíny jsou v posledních letech bezpochyby zábavou číslo jedna u většiny dětí. Vhodné jsou však pro celou rodinu. Pohybu na nich není třeba se obávat, je však nutné dodržet pár základních pravidel.
· Jednak jde o to, aby dítě neskákalo příliš dlouho v kuse, pak už jsou pohyby nekoordinované a hrozí úraz.
· Dále by mělo dítě umět bezpečně zastavit skákací plochu a skákat vždy bez obuvi.
· Na skákací ploše by se nikdy nemělo pohybovat více osob a především ne osob s různou váhovou kategorií.
· Dítě na trampolíně by nikdy nemělo být bez dozoru.
síť na trampolíně

Důležitá jsou nejen pravidla, ale i kvalita výrobku

Pravidla jsou však jen jedna věc, druhou důležitou věcí je zvolit kvalitní výrobek, u kterého máte jistotu ve stabilitě a pevnosti celé konstrukce. Takové výrobky najdete u nás https://www.goodjump.cz/detska-trampolina-s-ochrannou-siti.
Všechny naše trampolíny mají kvalitní a pevnou ocelovou konstrukci a vypolstrovaný chránič pružin. Navíc jsou dodávané s ochrannou sítí, což zvýší bezpečnost na maximum. Naše ochranné sítě navíc mají vodící tyče dosahující až k zemi, což zvyšuje její stabilitu.
Nejoblíbenější a rozměrově https://www.living.cz/vkusny-a-prakticky-maly-obyvaci-pokoj-2/10/ ideální jsou trampolíny o průměru 305cm. Akorát velké na malou i velkou zahradu. Vhodné pro děti i dospělé. Liší se pouze počtem U-noh konstrukce, ty jsou tři či čtyři.
děti za sítí

Pohyb na trampolíně je velmi přínosný

Pohyb na trampolíně je pro lidské tělo přínosný. S úspěchem se používá při terapiích tělesně postižených osob i u dětí s poruchami učení či pozornosti. Pravidelnost pohybu totiž vede k soustředění a celkovému zklidnění.
Jestli se i vy rozhodujete, zda trampolínu pořídit či ne, tak už neváhejte. Na zahradě vám překážet nebude a díky ní si užijete s dětmi spoustu radosti a pohybu na čerstvém vzduchu, do kterého se nemusíte nutit, ale bude vás bavit.