Jaké oblečení a vzory by neměly chybět ve vašem jarním a letním šatníku

Které jarní kousky zkrátka musíte mít a neměly by chybět ve vašem letošním jarním a letním šatníku? Udělejte detox vašeho šatníku a doplňte ho o spoustu nových a trendy kousků oblečení, které by vám určitě neměly chybět.
· Toužíte třeba po novém svršku? Pak určitě vsaďte na trenčkot, který využijete v jarních i podzimních sychravých a chladných dnech a dokonale ho můžete sladit s elegantním i se sportovně-elegantním stylem.
· Jasnou volbou je také letos bílá krajka, která skvěle vypadá i v kombinaci s džíny.
skok na louce
· Vedle nešlápnete ani s tradičním a nestárnoucím denimem – in jsou stále džíny a také džínové bundy. Džínové bundy se nosí v nejrůznějších odstínech, od těch nejsvětlejších vybledlých, až po námořnickou modř. Džíny navíc zvýrazní vaše ženské rysy.
· Vsaďte na květinové vzory, díky kterým i vy rozkvetete. Proměňte se třeba v romantickou duši díky šatům s květinovým vzorem.
· Svetřík ať už propínací nebo přes hlavu by také ve vašem šatníku neměl chybět.
· In jsou také tzv. oversized trička, tedy trička, která nejsou upnutá, ale naopak volnější a skvěle vypadají s upnutými džíny.
· Často také využijete koženou bundu nebo sáčko, a to při různých příležitostech. Kožené bundy můžete vidět v různých barvách, ale raději vsaďte na nestárnoucí a elegantní černou, která je stále in.
· A pokud jde o boty, pak si určitě pořiďte alespoň jedny balerínky, které se skvěle hodí nejen k džínům, ale také k nějakém elegantnějšímu oblečení.
kytičkované šaty
A co doplňky?
Mezi doplňky ve vašem šatníku by rozhodně neměly chybět kabelky, psaníčka, šály a šátky, které vyladí váš outfit, který tak nebude působit obyčejným a všedním dojmem.
Vyrazte si sama nebo s kamarádkou na nákupu, provětrejte vaši peněženku a doplňte váš šatník o nové trendy kousky, které se vám budou skvěle nosit, oživí váš outfit a zvýší vám sebevědomí.