Nejlepší typ obálek

Asi každý z nás už někdy vytvářel balík na poštu. Pokud nemáte po ruce krabici s přesnými rozměry, které zrovna potřebujete, jedná se o poměrně náročný úkol. Navíc takový balík je náchylný k poškození, jelikož ho tvoří prakticky jen papír. Naštěstí už existuje také alternativa v podobě mailingových obálek, které jsou ve všech směrech daleko praktičtější. Navíc jsou levné, takže si jich můžete pořídit do zásoby více bez toho, aniž vás to finančně zabolelo.
letecká pošta
Obrovskou výhodou je schopnost mailingových obálek pojmout prakticky cokoliv. Vždy samozřejmě záleží na velikosti obálky, ale v podstatě je to pravda. Můžete takto posílat cokoliv od oblečení, přes knížky až třeba po menší sportovní náčiní v podobě tenisových raket nebo badmintonových pálek. Existují však i věci, pro které se tento druh obálek vůbec nehodí. Jsou to hlavně křehké předměty typu porcelánová váza nebo nějaký druh elektroniky. Zde je pak nutné opravdu sáhnout po klasické kartónové krabici a vyplnit ji novinami.
šedá schránka
Jinak jsou tyto moderní obálky také velice pevné a při standardní manipulaci je téměř nemožné je poškodit. Prodávají se v několika rozličných tloušťkách, takže pokud budete chtít poslat něco cennějšího, rozhodně si zvolte mnohem bytelnější obálku, která danou věc ochrání daleko lépe než tenčí verze.
namalované dopisy
Mailingové obálky jsou k dostání v mnoha velikostech. I když se může na první pohled zdát, že jsou i ty největší poměrně malé, nemějte obavy. Díky kvalitnímu materiálu se dají vcelku snadno natáhnout, takže se do nich vleze daleko více než to vypadá. Na rozdíl od krabice nebo balícího papíru se dokáží mnohem lépe přizpůsobit bez toho, aniž by se jakýmkoliv způsobem narušila jejich vnitřní struktura.
Vzhledem k tomu, že se obálky dají sehnat za skutečně příjemné ceny, obvykle se neprodávají po kusech, ale ve větších baleních. Koupit si tak můžete najednou jak deset, tak i sto kusů.