Posilujte testosteron jinak, než bývá zvykem


Když se mužům vytrácí erekce a sex se stává minulostí, mnozí pospíchají vyhledat na Internetu prodej Sildenafilu Oral Jelly 100 mg. Riskují tím někdy i svůj život, protože tato generika Viagry by měl předepisovat lékař vzhledem k některým nebezpečným vedlejším efektům. Nechcete to pojmout poněkud odlišně a tyto syntetické přípravky přesunout do propadliště dějin? Pokud ano, využijte toho přirozeného, co máme k dispozici – zdravý selský rozum.

Co vám velí zdravý selský rozum

Lidé obdaření zdravým selským rozumem bývají uvážliví a nebývají příliš zbrklí. Nepouští se do nebezpečných akcí a spíše důvěřují vlastní intuici. Ta jim velí již žádné chemické koktejly z laboratoří, ale přírodní léčivé rostliny a zdravý jídelníček. Dopřejte si menu z nabídek prodejců zdravé výživy a na potíže s erekcí užívejte adaptogeny, které udrží potřebnou hladinu testosteronu a zabrání přílišnému rozbujení stresových hormonů – kortizolu s adrenalinem.

partneři v lese

Využijte voňavého rána

Nepovažujte milování jako adrenalinovou záležitost. Tím jen zvýšíte vylučování adrenalinu a stresový hormon zabrzdí tvorbu testosteronu, takže se váš sex může dostat do potíží. Zároveň pro vás máme zajímavý návrh: Odpoledne těsně před večeří, třeba kolem šesté, se osprchujte, použijte to nejobyčejnější neparfemované mýdlo, po večeři se běžte mazlit do postele, ale nemilujte se a sex nechte na ráno.

Ranní milování bývá vášnivější, protože muži mají v těle nejvíc testosteronu, a jeho tvorbu ještě posílí přirozená vůně pokožky vaší partnerky, která přes noc získala na své přitažlivosti. Nesmíte ale použít žádný parfém a těžká masitá jídla, ideální je večeře ve vegetariánském stylu.

muž a žena u stolu

Ovládněte reflexní erotogenní body

Ranní sex začínejte delší předehrou a dejte si záležet. Co většinu žen a dívek dovede přivést až k orgasmu, je jemná reflexní masáž chodidel. Zatlačte zejména na body na patě, kde se nachází zóna pro pohlavní orgány, a vzrušuje-li vás tamní jemná vůně zpocené pokožky, dopřejte si ji i ke zvýšení vašeho testosteronu.