Dámské mikiny značky CRAFT

Neváhejte a navštivte webovou stránku, kde naleznete suprové oblečení pro ženy a dívky. Mladistvé mikiny pro volný čas, ale i pro sport – na hory, do fitka i na cyklovýlety. V současné době se dají pořídit za velmi výhodnou cenu v rámci povánočního výprodeje. Tak neváhejte!
Ale i firmy si mohou vybrat, obzvláště Dámské mikiny https://www.c-store.cz/craft/eshop/74-1-VOLNY-CAS/943-3-Damske-mikiny Emotion CRAFT Full. Je vyrobena z polyesteru s příměsí bavlny a zapínání je řešeno na pohodlný dlouhý zip. Je s dlouhým rukávem a ženy obzvláště potěší stojáček ke krku, který neškrábe a dvě kapsy na předním díle.
skupina žen na procházce přírodou
Každá žena, pokud nemá k dispozici kabelku, řeší problém: „Kam s tím?“. Kapesník, mobil a další nezbytně důležité věcičky. Vrchní díl oblečení je řešen tak, že si společnosti mohou vybrat jakékoliv téma, znak, popis a nechat si je vytisknout jak na přední díl, tak i na zadní díl. Firmy využívají této možnosti, pokud chtějí ženám darovat nějaký zvláštní dárek, který potěší. Anebo v rámci Team Buildingu, který firma pořádá v přírodě, je zvykem, že své zaměstnance, které na building pozve, i oblékne do volnočasových oblečení. A právě pro ženy je myšleno toto příjemné oblečení.
muž a žena v přírodě na kole
Na vycházky anebo na aktivní turistiku do přírody a do horských oblastí, je možné pořídit mírně zateplenou mikinu s kapucí, kterou uvítáte při větru a mrazu. Mikina CRAFT Polar Padded s mírně prodlouženými zády je určena pro sport nižšího kalibru. Pro vysokohorskou turistiku je nutné volit jiné druhy materiálů. Odlehčené a přitom materiál, který dovede zahřát, ale i odvést pot od těla ven.
Své kamarádky budete šokovat růžovou mikinou v retro stylu. Je rozepínací, z vnitřní strany vás bude hřát česaný fleece, na koncích rukávů jsou otvory pro palce a opět nezbytné dvě kapsy.
Vybere si každá žena. Za zmínku stojí, že dopravu nabízí prodejce v současné době ZDARMA!