Krásný a zářivý úsměv díky i implantátu

Vyskytl se u vás zdravotní problém, který se týká dutiny ústní? Váš zubař vám nabízí celkem běžný zubní můstek, ale bohužel se při této aktivitě obrousí okolní dva zdravé zuby. Jinou pomoc vám nenabízí. Je-li vám život milý, prchněte a zachraňte si zdravé zuby! Protože při zbroušení zdravých zubů se nenávratně poškozuje jejich přirozený povrch.

umělý chru

A začněte zjišťovat, zda existuje metoda, jak si zuby zachránit. Jistěže existuje. Zubní implantáty Liberec! Co je to vlastně zubní implantát? Je to malý díl, který je vyrobený z kvalitního titanu, jež zubní lékař v lokální anestezii umístí do čelistní kosti – právě tam, kde kdysi sídlil kořen dřívějšího zubu. Proč právě z titanu? Jelikož bylo cíleně zjišťováno a ověřeno, že právě kost se výborně sblíží s titanem a vaše tělo ho vzorně toleruje. Zubní implantát je vsazen a pak se čeká asi tři týdny, ale to je individuální, na zahojení, aby se mohl ošetřit dále, a to korunkou.

Váháte-li stále, zda zvolit zubní implantát, pak přinášíme několik skvělých argumentů a vy zvažte, zda vám cesta za vysoce profesionálním ošetření do Liberce, které je na špičkové úrovní, stojí:

  • Báječné estetické vzezření a naprosto stabilní.
  • Šetříte zdraví svých okolních zubů, které sousedí s implantátem. Nemusejí být zbroušeny.
  • To jste možná ani netušili, že implantáty šetří čelistní kost.
  • V případě dentálního implantátu není nutná protéza. Což pro vás znamená větší jistotu při kousání, smíchu, hovoru.
  • V Liberci pracují s naprosto ojedinělou kvalitou dentálních implantátů Straumann. Třicet let vědeckých zkušeností hovoří za vše.
  • Mohou vám odstranit nepohodlí v souvislosti s často nepadnoucím umělým chrupem.
  • Váš obličej je stále pěkně tvarovaný. Uvědomte si výraz člověka, když jeho umělý chrup odpočívá.

zářivý úsměv

A co je nejpěknější na tom všem? Získáte znovu krásný a zářivý úsměv.