Nové produkty v péči o pleť

Dnes vám představíme pár novinek a skvělých tipů v péči o pleť.

Mezi novinkami jsme objevili čistící a masážní přístroj Luna 3 Foreo, který je velkým překvapením.

Jeho nevýhodou může být vyšší cena, ale na druhou stranu zase ušetříte za návštěvu kosmetičky, jelikož tato chytrá věcička zvládne jak hloubkové čištění, tak i zároveň umí anti-age masáže. Vybrat si můžete z několika typů. Tato novinka je bezkonkurenční v čištění obličeje.
krásná kůže
Navíc pomocí pulzací T-Sonic viditelně omlazuje vzhled pleti a umožňuje lepší vstřebávání produktů. Řídí se přes aplikaci, kterou si stáhnete do chytrého mobilu anebo do tabletu, zapnete Bluetooth a na videu se vám ukáže, jak s přístrojem máte pracovat. Je šikovný do ruky a příjemný při dotyku s pokožkou.

 

Na dovolenou doporučujeme čistící a exfoliační ubrousky. Na pleti se vytvářejí nové buňky a staré odumírají. A právě exfoliační ubrousky vám pomohou s odstraněním odumřelých kožních buněk. Tyto ubrousky mají dvě strany a každá působí jinak. Exfoliační strana obsahuje mikro perličky, které odstraňují odumřelé buňky kůže. Naproti tomu druhá strana je hladká a tou lze pleť nejen odlíčit, ale i vyčistit.
make-up a kosmetika

Balíčky jsou zpravidla v perfektně uzavíratelném obalu, takže nevysychají a lehce je přibalíte do svého zavazadla.

Další novinkou a přímo přírodním zázrakem je konjaková houbička pro ranní očistu. Sáhnou po ní zejména ženy, které cítí ekologicky a mají rády přírodní produkty. Navíc je levná a vyčistí pleť bez zbytečné chemie. Nepotřebujete žádné kosmetické přípravky, vystačíte si jen s touto houbičkou a obyčejnou vodou.  Stačí ji navlhčit a přetřít jí několika tahy obličej. Je plná minerálů a antioxidantů a vy budete mít dobrý pocit, že jste udělala – byť malý krůček – a napomohla k záchraně přírody tím, že ve vaší domácnosti snížíte přebytečný odpad.