Rande po rozvodu

Projít si tak nepříjemným a vždy zničujícím obdobím, které lze pokládat v mnoha případech i za vysvobození, není jen tak. Rozvod bývá nehezkou vzpomínkou na vztah, který vám ztroskotal a dává vám na známost, že jste v něčem selhaly.
Ne vždy je však konečnou etapou ve vašem životě a časem se opět postavíte na nohy a řeknete si, že je čas – začít se rozhlížet někde jinde.
romantika v levandulích

Pozvat nebo se nechat pozvat na schůzku?

I když budete už navždy žít se statusem, že jste rozvedená, nevěšejte hlavu. K zahození ještě nejste a pořád si můžete vybírat. Otázkou však zůstává, jestli čekat na to, že vás někdo ve vašem okolí osloví a pozve na rande nebo se odhodláte ke kroku, který ženy nedělají často – tedy k pozvánce z vaší strany.
Jestli se do toho rozhodnete jít, vždy platí, že si musíte být jistá, že jsou vaše sympatie na obou stranách.Nechcete se přece potýkat s dalším neúspěchem, který – i když nic neznamená, podstatně zabolí.

Jsou nějaká pravidla?

Možná si už ani nevzpomenete, kdy tomu bylo naposled a vy jste se na vaši schůzku s novým protějškem třásla nervozitou tak, že vás z toho bolelo břicho. Samozřejmostí je pořád vypadat dobře – na tom se snad nikdy nic nezmění, co se však v dnešní době pokládá za novinku je to, že se na všechno rychle spěchá.
Neděste se tedy toho, když váš objekt bude až příliš otevřený vůči svému soukromí a po večeři vás pozve k sobě domů. Takto to dnes ve většině případů chodí.
silueta lidí u stolu
Vy však patříte mezi ženy, které si už zaslouží více než jen nějaký románek a flirt. Měla byste mít na sebe určité nároky a vážit si sebe jako ženu, která už není žádná naivka a touží po chlapovi, který to s ní bude myslet vážně.
Takže se nenechte okouzlit prvním krasavcem, který vám bude skládat jeden kompliment za druhým, ale počkejte si na to, jestli bude ochotný vidět se s vámi i na další schůzce. Po nezdařeném manželství snad víte, co chcete a obyčejné rande s mužem na jednu noc – to zcela jistě není.