CategoryFinance

Skvělá hypotéka

Americká hypotéka bez registru je taková, že ji dostanete opravdu velmi lehce. Já jsem tomu nevěřila, dokud ji takhle nedostal můj bratr. A můj bratr totiž toužil po svém vlastní nemovitosti. Můj bratr už měl rodinu, se kterou žil v malém bytě. Můj bratr žil se svou rodinou v malém ( more… )

Co když podnikání nevynáší?

V dnešním světě už skoro nikde a u nás už dávno nepracuje nikdo jen tak pro nic a za nic. Tedy hlavně za nic. Když už u nás někdo vykonává nějakou práci, chce z toho něco mít, a tím něčím bývají samozřejmě především peníze. Kdo dnes pracuje, ten si chce ( more… )

Výhodná hypotéka

Nebankovní americká hypotéka je jedna z těch amerických hypoték, o které jsem vždycky snila. Když jsem se vdávala, tak jsem si ihned představovala, jak si s manželem pak vezmeme nějakou hypotéku a konečně budeme mít svůj vlastní vysněný domeček. Ano, moc jsem si přála malý dům se zahradou, kde si ( more… )

Život bez peněz je ubohý

Určitě se nedá říci, že by žili spokojeně ti z nás, kterým nestačí jejich peníze. Dá se naopak říci, že život takových lidí, odsouzených k životu v nedostatku, stojí za starou belu, případně nestojí za nic. Protože si normální lidé musí chodit něco nakoupit, musí platit za služby, které se ( more… )

Nebankovní půjčka jištěná nemovitostí

Řekněme si otevřeně, každý se už někdy dostal do bodu, že jednoduše potřeboval nějaké peníze navíc. V těch horších případech to bylo třeba na jídlo a ošacení. V těch lepších si pak někdo potřeboval půjčit třeba na dopravní prostředek, jako je auto, které nutně nemuselo být nejlevnější, nýbrž i naopak. ( more… )

Na výběru půjčky záleží

Každý z nás bez výjimky může někdy zabřednout do finančních problémů. I kdyby byl třeba právě v tomto okamžiku nebo třeba i v celém dosavadním životě po finanční stránce zajištěný více než dokonale, nikdy není jisté, že tomu tak bude navždy. Protože se v průběhu doby mění kdeco a změny ( more… )

Peníze pro všechny

Peníze jsou jedním z hlavních předpokladů k vedení spokojeného života. Zatímco s nimi si člověk zařídí vše tak, jak to potřebuje, bez nich se musí bez mnoha věcí, služeb a dalších nabídek obejít a zákonitě tudíž strádá. Chtělo by to tedy vydělávat vždy dost na to, aby mohl kdokoliv uspokojit ( more… )

Řešení tíživé finanční situace

Peníze, peníze, a zase ty peníze. Právě tato nehmotná věc představuje v našich životech něco, bez čeho se kdokoliv z nás nedokáže obejít, jelikož právě ony tvoří základy životů nás všech. Možná, že to není správné, možné, že to správné je; ať už je tomu však jakkoliv, je vhodné, abychom ( more… )

Jak vyhrát boj s financemi

Pokud jste i vy v poslední době narazili na problémy s rozpočtem, nejspíš je čas vytáhnout kalkulačku a osvěžit počtářské znalosti ze základní školy. Klíčové je rozdělení vašich financí – nejdříve si udělejte obrázek o vašem příjmu a nutných výdajích, potom krásně uvidíte, kolik peněz vám zbývá na milované nakupování. Jak mám ( more… )