CategoryDům a zahrada

Od malého dřevěného zahradního domku

S narozením dětí započnou změny nejen v domě, ale i v uspořádání zahrady. Jak děti rostou, rostou i jejich nároky na způsob trávení volného času. Začíná to zbudováním pískoviště, na kterém si děti vyzkoušejí první stavitelské pokusy. Následuje zavěšení houpaček na vzrostlé stromy, umístění fotbalových branek na improvizované hřiště. A ( more… )

Pro začátek nenáročné zvířátko

Děti se velmi rády nadchnou téměř pro cokoliv, ale jejich energie se něčemu věnovat, často nevydrží dlouho. V případě chovu nějakého domácího zvířete pak nastává problém. Proto je velmi důležitá volba chovaného druhu. Je opravdu velký rozdíl mezi péčí o pejska a chovem pakobylek. Každé zvíře je jinak náročné na čas ( more… )

Nevítaní návštěvníci

Hmyz na rostlinách je jistě nepříjemný. Dokáže vám zlikvidovat úrodu a zhatí vaše zahradnické úsilí. Když už se tak stane a rostliny budete mít napadeny, měli byste se škůdců co nejrychleji zbavit. Můžete nakoupit některý z chemických přípravků a vsadit skoro na jistotu, že se záškodníků zbavíte. Někomu se, ale může ( more… )

Správné zavařování

Tato konzervační metoda je vhodná zejména pro čerstvé ovoce a zeleninu, stejně tak ji lze využít pro hotová jídla a je snadným způsobem, jak sezónní potraviny udržet co nejdéle. V ideálním případě vydrží zavařeniny několik let. Princip zavařování znamená, že se při vaření potraviny plní do čistých sklenic, které se ( more… )

Mobilní dřevostavby celoroční

Jestliže si přejete právě tohle, tak jste naprosto na správném místě, protože naše nabídka mobilních domů je obrovský a navíc vám tohle všechno nabízíme skladem, takže nebudete muset dlouhou dobu čekat, až se něco někam přiveze a podobně. Jsme pohotoví a jednáme vámi na rovinu. Pokud byste chtěli právě dům ( more… )

Nové mobilní domy

Opravdu byste se měli rozhodnout ještě hned dneska a vybrat si z naší nabídky tohle všechno ještě hned dneska a rozhodnout se třeba ještě hned dneska. Bude to pro vás skvělé řešení, které bude opravdu jedinečné, protože tohle je prostě něco skvělého, co vám pomůže co nejrychleji vyřešit problémy s ( more… )

Choroba, která zasáhla mnohé

I v dnešní době stále existují choroby, na které neexistuje žádná léčba. Alzheimerova choroba je jednou z nich. Většinou postihuje starší lidi, není ale výjimkou, že postihne i někoho mladšího. Problém této nemoci je ten, že na ni neexistuje žádná léčba, a proto je nutné se s ní nějakým způsobem ( more… )