Výhodná hypotéka

Nebankovní americká hypotéka je jedna z těch amerických hypoték, o které jsem vždycky snila. Když jsem se vdávala, tak jsem si ihned představovala, jak si s manželem pak vezmeme nějakou hypotéku a konečně budeme mít svůj vlastní vysněný domeček. Ano, moc jsem si přála malý dům se zahradou, kde si budou hrát moje děti a taky běhat pes.

Konečně máme svůj byt!

Měla jsem to pěkně vymyšlené a vůbec jsem si nepřipouštěla, že bychom hypotéku nedostali. Jenže když jsme si o hypotéku žádali, tak jsme tvrdě narazili. Vůbec nám ji nechtěli dát. Málem jsem se na místě rozbrečela, tak mě manžel musel utěšovat. Musím říct, že jsem ještě v té době netušila, že existuje americká hypotéka bez registru. Kdybych to věděla, tak jdu ihned žádat o ni. Jenže já o ní nevěděla a manžel taky ne. Tak jsme měli půlroční martyrium, kde jsme byli stále jen zklamaní. Buď jsme měli málo peněz nebo v bance vadilo, že mám na splátky novou kuchyň. Tak jak ji teda máme získat? Maminka nám poradila, ať si vezmeme nějakého finančního poradce nebo bankéře.

vždy čtěte pořádně smlouvy.

Musím říct, že mě to vůbec nenapadlo, a tak jsem to řekla manželovi. Ten s tím souhlasil a byl nadšený. A tak nám finanční poradce doporučil nebankovní americkou hypotéku bez registru. Vůbec jsme nechápali o co jde. Báli jsme se, že to bude třeba nějaký podvod, ale pan finanční poradce byl velmi známý bankovní poradce kvalitní banky. Tak proč by říkal blbosti nebo byl podvodník? Řekla jsem si, že mu věřit budu. Manželovi se zdál sympatický a důvěrný, tak jsme s ním souhlasili. Ještě jsme se podívali na vaše webové stránky, abychom získali ještě více informací o nebankovní americké hypotéce. A musím říct, že jsme na ni nenašli ani jednu pomluvu nebo něco špatného. Byli jsme oba moc překvapení a řekli jsme si, že díky nebankovní americké hypotéce budeme mít dům. A byla to pravda. Do půl roku jsme žili ve svém.