Pod stan za každého počasí

Kempování a s ním spojené i stanování, láká dnes čím dál více lidí a to především mladší generace. Toužíte po dobrodružství, pohodě a kouzlu, které v sobě pobyt venku pod širým nebem nabízí? Tak neváhejte a vyrazte pod stan za každého počasí. Věřte, že se vám to zalíbí natolik, že pro vás stanování nebude jen koníčkem, ale i životním stylem.
pohled ze stanu

Výhody dovolené pod stanem

Prožít dovolenou s možností vlastního ubytování je pro všechny tou nejlepší volbou. Nemusíte si hned pořizovat karavany a jiné obytné přívěsy na kolech, postačí vám vlastní auto a příslušenství na stanování.
1.     Ušetříte peníze za ubytování.
2.     Budete přímo v přírodě.
3.     Zažijete pohodu, relax a zábavu.
4.     Můžete se rychle sbalit a opět přemístit.
5.     Nemusíte si dělat starosti s výběrem místa, zbytečně nic nezařizovat a podobně.
6.     Získáte několik zážitků, přátel a budete se mít kam vracet.
posezení u ohně

Dovolená pod stanem je hlavně jedna z nezapomenutelných okamžiků, které vás v životě potkají.Můžete si vybrat nějaké místo přímo v lese, u rybníka, nebo jezera. Možnost volby máte ale i v kempingovém stanovišti, které vám nabízí i sociální zařízení a více způsobů jak se seznámit, pobavit se „se sousedy“ a zažít pořádnou pohodu.

Stanování v průběhu celého roku

Stanovat můžete chodit i v zimě a v nepříznivém počasí. To značí, že by vás neměl vítr a déšť odradit od možného pobytu v přírodě. Váš stan vás v případě nouze vždy ochrání před počasím, které nebudete schopní venku ustát. V přírodě to tak už chodí, že se nesmíte nechat odradit od nástrah, které přináší. V průběhu roku můžete vypravit pod stan jak vaši rodinu, tak i přátelé a věřte tomu, že nebudete jediní „blázni“, kteří se tomuto koníčku odhodlají odevzdat i v zimě.
oranžový stan

NA CO SI DÁT POZOR

Ovšem i u stanování platí určitá pravidla, a to obzvláště při výběru místa pro váš pobyt pod stanem. Musíte dodržovat omezení a dané zákazy, které jsou předem určené a neměnné. Na zákazy si dejte pozor hlavně v národních parcích a chráněných oblastech. Ale jinak vám před pobytem ve stanu nebrání žádný jiný důvod, stačí se sbalit a vyrazit na pořádné a nezapomenutelné stanování.