Dětské chodítko pro první krůčky i na hraní

Těšíte se na první krůčky vašeho děťátka a rádi byste jej nějakým vhodným způsobem podpořili? Jako pomoc k prvním krůčkům můžete využít nejen vodění za ruce, ale také třeba aktivní chodítko pro holčičku, které poskytne začínajícím chodcům potřebnou oporu a větší jistotu. S ním budou moci nabrat větší jistotu při prvních krůčcích, nebudou se tolik bát případného pádu a možná se i pak postaví na nožky dříve než bez něj.
edukační hračky
Další herní prvky pro zabavení vašeho děťátka
Aktivní chodítkokromě potřebné opory poskytne vašemu dítěti také prostor pro hru a zábavu. Obsahuje totiž hned několik herních prvků, které pomáhají dítě rozvíjet. Vyhrát si tak může třeba s xylofonem, vhazováním nejrůznějších tvarů, prozkoumat motorický labyrint nebo co dokáží ozubená kolečka. Díky tomu jsou tak rozvíjeny i další smysly, nejen hrubá a jemná motorika, ale také třeba sluch, vnímání barev, podpora fantazie a další rozvoj.
Vaše dítko už by se rádo postavilo v prostoru, ale pořád má v tomto ohledu mírnou nejistotu, padá nebo se bojí? Tento herní prvek mu pomůže k rychlejšímu získání stability a k lepšímu sebevědomí při pokusech postavit se v prostoru a rozejít se v něm kupředu.
první krůčky

Pořiďte vašemu batoleti krásné dřevěné aktivní chodítko na kolečkách, které je stabilní, nepřevrátí se a je doplněno hned o několik herních prvků, které dítko zabaví, když zrovna nebude trénovat krůčky s oporou. Pěkné dřevěné zpracování a líbivý barevný design zaujme na první pohled.
Dodejte vašemu děťátku větší jistotu při nacvičování prvních krůčků a pořiďte mu nový zdroj hry a zábavy v podobě interaktivní a edukativní hračky, která vaše batole zaujme v mnoha ohledech.
Již brzy se tak díky tomu budete moci těšit na první samostatné krůčky vašeho děťátka v prostoru. Aktivní chodítko je skvělým doplňkem a herním prvkem pro batolata.