Pronájem vlastních kanceláří

Možná jste se rozhodli vrhnout se do podnikání. Máte skvělý nápad, kvalitně zpracovaný business plán, přijmuli jste špičkové zaměstnance a kontaktovali první potencionální klienty. Dalším důležitým bodem na programu dřív nebo později určitě bude možnost pronajmutí případně zakoupení vlastních prostorů pro práci.
kancelářská budova.jpg

Vlastní kancelář přispívá k efektivnější práci

Jako při každém rozhodování je nejdůležitější zvážit všechna pro a proti, která vám vaše konečné rozhodnutí přinese. A toto určitě není žádnou výjimkou.
Kancelář jednoznačně přispívá k zefektivnění práce. Přesto, že je home office stále častěji nabízen různými zaměstnavateli jako jeden z žádaných benefitů, klasická kancelář má stále spoustu nenahraditelných výhod.
Domácí prostředí máme spojené s odpočinkem, relaxací a zábavou. Kancelář je oproti tomu dokonalým prostředím pro práci. Nejsou zde žádné rušivé prvky, které by nás a naše zaměstnance odváděly od práce, a naopak máme všechno potřebné, včetně kolegů a podřízených ihned po ruce.
konferenční místnost.jpg

Lepší přehled a komunikace se zaměstnanci

Máte mnohem lepší přehled o svých zaměstnancích. Nutně to nemusí znamenat, že nad nimi musíte mít neustálou kontrolu, která hraničí s buzerací. Pro váš osobní klid někdy stačí i to, že víte, kdo je dnes u sebe kanceláři a na koho se můžete kdykoliv s nějakým úkolem obrátit.
Přesto, že žijeme v digitální době, kdy není problém vést porady online, pomocí konferenčních hovorů, zasedací místnost má pořád něco do sebe. Osobní kontakt totiž nic nahradit nemůže, nutí lidi k větší pozornosti, a navíc je pro většinu lidí taky mnohem pohodlnější, pokud jde například o sdílení nějakých dokumentů.
zasedací místnost.jpg

Profesionální image vaší firmy

Profesionálně vypadající kancelář, velký psací stůl a decentní dekorace vždycky budí důvěryhodný dojem. Každý určitě uzná, že je pro váš podnik mnohem lepší, pozvat klienty do vybavených kanceláří než důležité jednání vést doma na gauči.