Šťastný život

Je logické, že opravdu každý člověk anebo rodina má svůj vlastní životní styl, který vyznává a líbí se mu. Abych se přiznala, tak já jsem taky měla kdysi takový životní styl, kdy jsem se opravdu velice divoce oblékala. Ani nevím, jak mě to napadlo. A proč se mi to líbilo a proč mě to bavilo. Akorát jediné, co vím, tak si pamatuji a vzpomínám si, že tohle opravdu hodně vadilo mojí mámě a taky tátovi a zbytku rodiny. A já se ani nedivím, protože si myslím, že by se asi žádnému rodiči nelíbilo, kdyby se jeho dcera oblékala tak, jako já. Moc ráda jsem taky nosila krátké sukně, které byly extra minisukně a taky krátká trička jsem měla oblíbená.

Už chci být je šťastná.

V té době se to opravdu hodně nosilo, takže jsem taky chtěla vypadat a zapadnout do party. Jenomže to bylo strašné. A to pokaždé, když vidím není nějaké moje fotografie, kde jsem takhle byla směšně oblečená, tak se mi chce brečet anebo se červenám, protože to je opravdu katastrofa. Naštěstí jsem změnila už svůj životní styl a musím uznat, že je o mnoho lepší. A oblíbila jsem si velice sportovní oblečení a takový sportovní styl módy. Takže moc ráda nosím mikiny anebo různé legíny. Ani nevíte, jaké a kolik jich mám doma, možná byste kroutili hlavou a smáli se, kolik mám doma sportovních mikin nebo tepláků.

Způsob života si vybíráme sami.

Vůbec nechápu, jak jsem se mohla přeorientovat takhle. Jak jsem mohla se zamilovat do obyčejných tepláků namísto minisukně. Ale víte, člověk se prostě postupem času mění a myslím si, že v tomhle případě se mi taky změnilo myšlení a podle mého názoru k tomu dobrému. Protože nevím, jak bych vypadala, kdybych si v třiceti pěti letech, a ještě s malým synem vzala na sebe extra krátkou minisukni. Myslím si, že bych byla opravdu za blázna a všem pro smích.  Někdy top ale už tak bývá, že ne každému se člověk trefí do vkusu. Ale tohle je prostě život, každý je originál.