S rekonstrukcí domu vypomáhají i skladové kontejnery

Pořízení staršího rodinného domu mohou provázet jisté trampoty. Když lidé kupují nemovitost a mají na rozmyšlenou jen několik dnů, protože na ně tlačí zas další zájemci, za tu dobu není prakticky možné objevit všechny záludnosti, z nichž mnohé jsou zamaskované samotným majitelem, zamlčované a zatajované nebo překrucované. Může se pak stát, že poté, co se do objektu nastěhujete, zjistíte, že elektrické rozvody upravoval nějaký amatér a hrozí tu nebezpečný zkrat nebo dokonce smrtelný úraz. Povoláte na pomoc elektrikáře a při bližším ohledání dalších částí inženýrských sítí objevíte nedostatky i v rozvodech vody a odpadech. Nakonec podrobíte dům rekonstrukci většího rozsahu a budete muset všechny spotřebiče, nábytek, koberce a další vybavení někam vystěhovat.

skladové kontejnery

Jistou možností jsou stěhovací firmy, ty vám umožní uložit vaše věci v jejich úschovně. Problém je ale v tom, že úschovna bude daleko, a pokud budete potřebovat tu a tam nějakou věc odnést či naopak uložit, budete kvůli tomu vážit dlouhou cestu a najezdíte sem a tam spoustu kilometrů.

pronájem kontejnerů

Máme pro vás lepší tip. Využijte pronájmu skladu, respektive skladového kontejneru, který můžete občas zahlédnout na železničních tratích, na kamionech nebo v námořních přístavech. Kontejnery jsou zhotoveny z profilovaného ocelového plechu a uvnitř jsou důkladně zajištěné proti povětrnostním vlivům. Je prakticky nemožné, aby dovnitř pršelo, foukal silný vítr, který vhání do vnitřních prostor prach a nečistoty, anebo sněžilo a docházelo tu k námraze.

Kontejnery lze pronajmout i v počtu více kusů, a na dobu několika měsíců nebo i let, záleží pouze na vašem rozhodnutí a finančních možnostech. Zapotřebí je pak pouze dostatečně velký prostor k jejich umístění a zajištění přístupu nákladního auta s jeřábem, který kontejnery položí na požadované místo.