Úniková hra Kolín

Blíží se den narozeninové oslavy a vy stále nemáte vhodný dárek? Přemýšlíte, co byste oslavenci daroval, aby si to užil a neleželo mu to na poličce. Darujte mu zážitek. V dnešní době velice rozšířený způsob daru. Není na to, když si oslavenec vyzkouší něco nového a zažije při tom skvělou zábavu. Ještě, když to bude moci prožívat společně se svými kamarády nebo rodinou. Darujte únikovou hru Escape game Enigma Escape.Ta je určena pro dva až pětičlenné týmy. Kdy si svůj tým můžete zvolit sami. Hry jsou určené pro mladé i staré, pro děti i dospělé. tajné klíčeDarovat můžete voucher, který jde zakoupit přímo na pobočce v Kolíně nebo si ho můžete nechat zaslat. Máme dva způsoby zaslání a to poštou nebo e-mailem. Při e-mailové variantě si můžete voucher vytisknout a nemusíte na něj dlouho čekat, než ho pošta doručí. Ale když zvolíte osobní odběr nebo poštu můžete mít voucher v dárkovém balení, které představuje dřevěná bedýnka. Ta je samotným hlavolamem a první zkouškou, která ukáže, jak dobře se mu ve hře povede. Na výběr jsou dvě základní hry.zamčený zámek

  • Dvojitý agent. Je to první hra, která se odehrává v období sovětského svazu. Ten se snaží ovládnout svět. Dostanete se do role agenta, který bude řešit zmizení svého kolegy. Agent George se záhadně ztratil a sním i tajné dokumenty, ke kterým se nedávno dostal. Měli krycí jméno “Hvězda” a byli to nejstřeženejší informace sovětského svazu. Zjistíte, co se stalo vašemu kolegovi a kam se poděly tajné dokumenty? V patách máte KGB a čas běží.
  • Samara je hra pro odvážlivce, kteří se nebojí a neznají strach. Hra je na podmět hororového filmu Kruh. Ve hře jsou lekavé scény. Cílem hry je získat videokazetu, která putuje městem a zabíjí obyvatele. Po jejím zhlédnutí vás čeká smrt. Budete mít odvahu se na ní podívat a vyřešit záhadu, která se za ní skrývá? Samara je nemilosrdná a půjde i po vás, tak spěchej.

Únikové hry jsou skvělým dárkem k narozeninám, výročí, rozlučce se svobodou nebo pro školní výlety či firemní večírky.